This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Noční stolek Pafos 2 kusy
Skladem
Posledních %1
SKU
PFSSN
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 44 cm
Výška: 51 cm
Hloubka: 42 cm
As low as 4 030,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 030,00 Kč
Noční stolek Pafos 2 ks je ideálním řešením pro lidi, kteří ocení moderní styl a funkčnost. Vyrobený renomovanou firmou CAMA, noční stolek Pafos je vyroben z vysokokvalitní dřevotřískové desky, což zaručuje trvanlivost a pevnost. Stolek má jedny dveře, které se otevírají pomocí systému PUSH TO OPEN, co mu dodává eleganci a moderní charakter. Nohy jsou vyrobeny z umělé hmoty, což zajišťuje stabilitu a pohodlné používání. Noční stolek Pafos 2 ks je skvělou volbou do ložnice, kde bude sloužit jako praktický a stylový prvek vybavení. Jeho rozměry jsou: šířka 44 cm, výška 51 cm, hloubka 42 cm. Matové provedení mu dodává eleganci a dělá z nočního stolku Pafos 2 ks vhodný prvek pro každé interiéry. Rozhodněte se pro noční stolek Pafos 2 ks a užijte si jeho funkčnosti a moderního designu!
| Váha | 22 kg |
|---|---|
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | PAFOS |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 51 cm |
| Hloubka | 42 cm |
Napište svou recenzi
transport

















Validate your login