This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Vitrína MOSSA MO3

Posledních %1
SKU
MOS3-CSH
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 60 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 5 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 660,00 Kč
Popis

Vitrína Mossa MO3 kombinuje klasickou eleganci s moderními funkcemi, což z ní činí dokonalý doplněk do jakéhokoliv obývacího pokoje nebo jídelny. Vyznačuje se jednoduchým tvarem s jemně vroubkovanými fronty, které dodávají rafinovaný charakter. Částečně prosklené přední dveře odhalují tři police, ideální pro vystavení elegantního nádobí, dekorací nebo sbírky knih, zatímco dolní část s plnými dveřmi skrývá jednu polici, perfektní pro méně reprezentativní předměty.

Jednou z unikátních možností, kterou si můžete vybrat, je možnost podsvícení interiéru vitríny, což nejen zdůrazňuje krásu vystavených předmětů, ale také vytváří útulnou atmosféru v místnosti. Interiér vitríny je dokončen v dekoru dub whisky, což přidává teplotu a třídu.

Mossa MO3 je dostupná v několika barevných variantách, což umožňuje dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám a stylu interiéru. Barevné varianty zahrnují matnou bílou s černými úchyty a nohami, přidávající moderní styl, matnou černou s úchyty a nohami ve zlaté barvě pro více vybranou atmosféru, a Kašmír Mat se zlatými akcenty, co dodává nábytku jemnou eleganci. Každá z těchto možností krásně kontrastuje s interiérem v odstínu dub whisky, co činí Mossa MO3 vizuálně atraktivní jak z estetického, tak z funkčního hlediska.

Více informací
Váha 46 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Klasický, Moderní, Glamour
Materiál rukojeti Plastová
Nohy Plastický, na nohách
Osvětlení Ne, jako další možnost
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna, Obývací pokoj
Počet dveří 4
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Kolekce MOSSA
záruka 24 měsíců
Šířka 60 cm
Výška 194 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Vitrína MOSSA MO3