This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Vitrína MAXIMUS M11
Skladem
Posledních %1
SKU
M11-DS
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 50 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 40 cm
3 720,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 720,00 Kč
Wąska, wysoka witryna z kolekcji Maximus do doskonałe miejsce na wyeksponowanie dekoracyjnych przedmiotów. Witryna ta równie dobrze prezentuje się w jadalni jak i salonie. Ciemny kolor (kasztan wenge lub śliwa wallis ) korpusu tego mebla wspaniale harmonizuje ze szkłem umieszczonym na jego froncie. Nowoczesnego charakteru dodają witrynie efektowne nóżki oraz uchwyt.
| Váha | 46 kg |
|---|---|
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet dveří | 5 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | MAXIMUS MARIDEX |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 203 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport





































Validate your login