This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Vitrína Arco B
Skladem
Posledních %1
SKU
ARCO-B
Dodací lhůta
Width: 60 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 3 990,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 990,00 Kč
Vitrína s jedněmi dveřmi Arco - B je kombinací modernosti a funkčnosti v jednom elegantním nábytku. Uvnitř najdete 2 skleněné police, které můžete osvětlit, aby jste zdůraznili své nejcennější předměty. Tyto police, spolu se 2 dalšími policemi vyrobenými z desky, nabízejí spoustu místa pro skladování a vystavení různých předmětů. Arco - B upoutá svou jednoduchostí a rafinovaným stylem. Skleněné police dodávají lehkost a eleganci, zatímco umožňují snadný přehled o obsahu. Další police z desky poskytují stabilitu a odolnost, díky čemuž je skříňka nejen vizuálně atraktivní, ale také praktická a trvanlivá. Díky svému univerzálnímu designu se vitrína s jedněmi dveřmi Arco - B dokonale hodí do různých interiérových stylů, od moderních po tradiční. Její minimalistická estetika a funkčnost ji činí ideální volbou pro ty, kteří oceňují praktičnost, ale nechtějí se vzdát rafinovaného stylu.
| Váha | 45 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Osvětlení | Ne, jako doplňková možnost. |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet dveří | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | ARCO |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 194 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport



Please complete your information below to login.