This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Toaletní stolek RICCIANO RCQL1164B
Skladem
Posledních %1
SKU
RCQT421
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 114.5 cm
Výška: 147.1 cm
Hloubka: 41.3 cm
As low as 3 990,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 990,00 Kč
| Váha | 36 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet dveří | 2 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Zrcadlo | Se zrcadlem |
| Kolekce | RICIANO |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 114,5 x 147,1 x 41,3 cm |
| Šířka | 114 cm |
| Výška | 147 cm |
| Hloubka | 41 cm |
Napište svou recenzi
transport










Validate your login