This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Televizní stolek ZOVA RTV-168

Posledních %1
SKU
ZV-RTV168
Dodací lhůta
4-6 týdny
Width: 168 cm
Výška: 57 cm
Hloubka: 39 cm
As low as 7 590,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 590,00 Kč
Popis

Televizní stolek ZOVA RTV-168 je elegantní a funkční kus nábytku do obývacího pokoje, navržený tak, aby poskytoval pohodlné a stylové uložení televizního a dalšího multimediálního vybavení. Díky svému modernímu designu a praktickým řešením je tento stolek dokonalým doplňkem každého současného interiéru.

**Materiály a zpracování:** Televizní stolek je vyroben z vysoce kvalitní MDF desky pro přední a boční strany, což zaručuje elegantní vzhled a snadnou údržbu. Použití odolné laminátové desky na ostatní části nábytku zajišťuje odolnost vůči poškození a opotřebení, což zaručuje dlouhou životnost.

**Konfigurace a funkčnost:** Televizní stolek s rozměry šířka 168 cm, výška 57 cm a hloubka 39 cm je vybaven třemi dveřmi, za kterými se skrývá prostor pro multimediální zařízení a další příslušenství. Jednoduchá konstrukce zajišťuje snadný přístup k obsahu a zároveň umožňuje elegantní skrytí kabelů a dalších nezbytných prvků.

**Rozměry:** Pečlivě navržené rozměry televizního stolku zaručují, že se dokonale vejde do prostoru obývacího pokoje, nabízejíc přitom nejen místo pro uložení, ale i prezentaci televizního a multimediálního vybavení.

**Design:** Televizní stolek ZOVA RTV-168 kombinuje moderní prvky s klasickou elegancí, což umožňuje jeho snadné zařazení do různých stylů interiérů. Minimalistický design zdůrazňuje univerzální charakter tohoto kusu nábytku.

**Doplňky:** Použití moderních závěsů a systémů pro otevírání dveří zajišťuje snadný přístup k uloženým předmětům, přičemž zachovává estetický a uspořádaný vzhled stolku. Mechanismy push-to-open nahrazují tradiční úchyty, což dodává nábytku minimalistický styl a zvýrazňuje jeho moderní linii.

Televizní stolek ZOVA RTV-168 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti, moderního designu a vysoce kvalitního zpracování. Jeho univerzálnost a praktičnost zajišťují, že bude sloužit po mnoho let jako klíčový prvek vybavení každého obývacího pokoje.

Více informací
Váha 36 kg
Barva Bilá
Materiał Nábytková deska, MDF
Styl Glamour, Loft
Materiál rukojeti Žádný, systém PUSH TO OPEN
Nohy Kov, na nohách
Povrchová Úprava Mat
Pokoj Obývací pokoj
Dodací lhůta 4-6 týdny
Dodací podmínky Cástečně smontovaný
Počet dveří 3
záruka 24 měsíců
Šířka 168 cm
Výška 57 cm
Hloubka 39 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Televizní stolek ZOVA RTV-168