This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Televizní stolek SENSO D

Posledních %1
SKU
SNS-D-BE
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 154 cm
Výška: 54 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 460,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 460,00 Kč
Popis

Televizní stolek SENSO-D do obývacího pokoje, široký 154 cm, kombinuje modernost a funkčnost. Vyznačuje se dvěma klapkami otevíranými dolů, což umožňuje snadný a intuitivní přístup k uloženým zařízením a příslušenství. Mechanismus otevírání push-click eliminuje potřebu úchytů, což dodává minimalistický charakter skříňky, dokonale se komponující s moderními interiéry.

Skříňka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, zajišťujících dlouhou životnost a snadnou údržbu. Dostupná v elegantních barvách, jako je matná černá nebo jemný béžový, nabízí možnost ideálního sladění s různými interiérovými aranžmá. Vysoké kovové nohy nejen přidávají lehkost konstrukce, ale také usnadňují udržování čistoty pod nábytkem.

SENSO-D je více než jen televizní stolek; je to pečlivě navržený prvek vybavení, který do každého obývacího pokoje vnáší nádech modernosti a elegance. Díky své funkčnosti a výjimečnému designu se stává ideálním místem pro oblíbené elektronické zařízení, zároveň bude výrazným dekorativním akcentem.

Více informací
Váha 31 kg
Materiał Nábytková deska, MDF
Styl Moderní, Skandinávský, Industrial, Loft
Materiál rukojeti Žádný, systém PUSH TO OPEN
Nohy Kov, na nohách
Povrchová Úprava Mat
Pokoj Obývací pokoj
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
záruka 24 měsíců
Šířka 154 cm
Výška 54 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Televizní stolek SENSO D