This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Televizni stolek FRIDA 38 závěsná/stojící

Posledních %1
SKU
FRIDA-38
Dodací lhůta
4-8 týdny
Width: 180 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 36 cm
As low as 4 060,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 060,00 Kč
Popis

Televizní stolek Frida je moderním a elegantním řešením pro každý obývací pokoj, které nabízí jak funkčnost, tak styl. Tento model se vyznačuje možností instalace jak ve stojící, tak visící verzi, což umožňuje flexibilní přizpůsobení prostoru a potřebám uživatele. Stolek je vybaven třemi klapkami otevírajícími se dolů, které poskytují snadný přístup a organizaci prostoru pro ukládání televizního vybavení a dalších příslušenství.

Dostupný v různých barevných kombinacích, televizní stolek Frida umožňuje přizpůsobení různým interiérům díky svým povrchovým úpravám: dub olejovaný s bílým frontem, dub olejovaný s antracitovým frontem, antracit s frontem z olejovaného dubu a celý stolek v odstínu olejovaného dubu. Každá z možností nabízí unikátní kombinaci, která zdůrazňuje moderní charakter interiéru, zároveň přidává teplý a elegantní prvek.

Moderní povrch, absence viditelných úchytů a minimalistický design zajišťují, že televizní stolek Frida není pouze praktický, ale také představuje rafinovaný dekorativní prvek, který jistě obohatí estetiku každého obývacího pokoje.

Více informací
Váha 34 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Moderní
Materiál rukojeti Žádný, systém PUSH TO OPEN
Nohy Plastický
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Obývací pokoj
Dodací lhůta 4-8 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 3
záruka 24 měsíců
Šířka 180 cm
Výška 32 cm
Hloubka 36 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Televizni stolek FRIDA 38 závěsná/stojící