This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Televizní stolek ETNA

Posledních %1
SKU
ETN200RTV
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 200 cm
Výška: 52 cm
Hloubka: 42 cm
As low as 6 800,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 800,00 Kč
Popis

Televizní stolek ETNA představuje moderní řešení pro každý obývací pokoj, kombinující eleganci a funkčnost s možností personalizace. Dostupný v široké škále barev: Bílá, Černá a Černá s dubem Craft, umožňuje vytvořit dokonale přizpůsobené centrum zábavy, které se harmonicky začlení do každého stylu interiéru.

Stejně jako u komody, hlavní předností televizního stolku ETNA je možnost samostatného výběru uspořádání front, což nabízí neomezené možnosti ve vytváření unikátního vzhledu. Tato flexibilita umožňuje plnou expresi osobního stylu a přizpůsobení nábytku individuálním potřebám.

Televizní stolek ETNA je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které zaručují jeho dlouhodobou životnost a odolnost vůči každodennímu používání. Korpus z 16 mm laminované desky s matným povrchem a fronty z 16 mm MDF desky, pokryté PVC fólií s viditelnými spoji, zajišťují pevnost konstrukce. Minimalistický charakter stolku zdůrazňuje absence tradičních úchytů, s frontami přesahujícími desku, a černé plastové nohy dodávají mu lehkost a moderní vzhled.

Televizní stolek ETNA nabízí praktické řešení pro váš obývací pokoj díky čtyřem dveřím, za kterými lze schovat televizní a další přístroje, udržujíc prádek a eleganci v relaxačním prostoru. Rozměry stolku (200 cm šířka, 52 cm výška, 42 cm hloubka) jej činí ideální volbou pro každý obývací pokoj, nabízejíc optimální využitelný prostor bez nutnosti obětovat styl.

Vybráním televizního stolku ETNA získáváte nejen funkční kus nábytku, ale také výjimečný dekorativní prvek, který do vašeho domova vnese atmosféru modernosti a stylu, a zároveň poskytne ideální místo pro prezentaci vašeho oblíbeného televizního přístroje.

Více informací
Váha 50 kg
Materiał Nábytková deska, MDF
Styl Moderní
Materiál rukojeti bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku)
Nohy Plastický, na nohách
Povrchová Úprava Mat
Pokoj Obývací pokoj
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 4
záruka 24 měsíců
Šířka 200 cm
Výška 52 cm
Hloubka 42 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Televizní stolek ETNA