This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Noční stolek VIOLLA 22 levý

Posledních %1
SKU
24DOLP23
Dodací lhůta
4-7 týdny
Width: 45 cm
Výška: 49 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 2 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 660,00 Kč
Popis

Noční stolek VIOLLA 23 je ideálním doplňkem do ložnice a bezproblémově se zapojuje do minimalistického a funkčního stylu série nábytku VIOLLA. Tento levý noční stolek, který se vyznačuje jednoduchostí a elegancí, je nejen praktickým, ale také stylovým prvkem vybavení každé ložnice.

Dostupný ve stejných dvou površích jako ostatní nábytek série: v neposkvrněné bílé a v teplém, dřevitě vypadajícím tónu olejovaného dubu, noční stolek VIOLLA 23 se snadno přizpůsobí různým aranžmá interiérů, vytvářející koherentní a harmonický vzhled.

S dvěma funkčními zásuvkami nabízí noční stolek dostatek prostoru pro uložení osobních předmětů, jako jsou knihy, brýle nebo malé doplňky, které chceme mít po ruce. Tyto zásuvky jsou navrženy tak, aby poskytovaly snadný přístup a organizaci, zároveň udržují pořádek a estetický vzhled.

Minimalistické úchyty zdůrazňují moderní charakter nočního stolku, zatímco si zachovávají subtilnost a třídu, která charakterizuje celou sérii VIOLLA. Díky svým kompaktním rozměrům je noční stolek VIOLLA 23 ideálním řešením pro každou ložnici a nabízí funkčnost a styl bez zabírání příliš mnoho místa.

Noční stolek VIOLLA 23, s jeho univerzalitou a nadčasovým designem, je vynikající volbou pro ty, kdo hledají nábytek, který kombinuje estetiku s praktičností. Je to elegantní a funkční doplněk do každé ložnice, který poskytuje pohodlí a usnadňuje organizaci nočního prostoru.

Více informací
Váha 17 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Moderní
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Válečkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Ložnice
Dodací lhůta 4-7 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Typ skříně S posuvnými dveřmi
Počet zásuvek 2
záruka 24 měsíců
Šířka 45 cm
Výška 49 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Noční stolek VIOLLA 22 levý