This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Noční stolek Dante DT22 - KS
Skladem
Posledních %1
SKU
DT22-DCKS
Dodací lhůta
4-6 týdny
Width: 56 cm
Výška: 69 cm
Hloubka: 40 cm
3 790,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 790,00 Kč
| Váha | 22 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní, Glamour, Loft |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Kov, na nohách |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet dveří | 1 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | DANTE |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 56 x 69 x 40 cm |
| Šířka | 56 cm |
| Výška | 69 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport






















Validate your login