This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Policová skříň YUKI Y4

Posledních %1
SKU
YUKI-Y4
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 230,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 230,00 Kč
Popis

Skříň YUKI Y4 je moderní a funkční řešení ideální do mládežnického pokoje. Její jednodveřová konstrukce nabízí prostorný interiér, který splňuje všechny potřeby na ukládání věcí. Uvnitř skříně se nacházejí dvě police, ideální na uložení oblečení, knih a dalších potřebných předmětů. Ve spodní části skříně se nacházejí tři prostorné zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem, což zaručuje snadný přístup a pohodlné používání.

Skříň YUKI Y4 je dostupná ve třech moderních barevných variantách: Šedobéžová + Olejovaný Dub, Šedobéžová + Olejovaný Dub + Korálová a Šedobéžová + Olejovaný Dub + Eukalyptus. První kombinace je elegantní a univerzální volbou, která se skvěle hodí do každého interiéru. Druhá, dynamická možnost přináší do mládežnického pokoje energii a svěžest, zatímco třetí, moderní kombinace dodává interiéru lehkost a přirozený charakter.

Systém YUKI byl navržen s ohledem na děti a mládež, nabízející stylová a praktická nábytková řešení. Skříň YUKI Y4 se vyznačuje elegantním vzhledem a prostorným interiérem, který usnadňuje udržování pořádku. Díky promyšlenému uspořádání polic a zásuvek je organizace prostoru snadná a efektivní. Vyberte si skříň YUKI Y4, abyste přinesli do mládežnického pokoje funkčnost a moderní styl!

Více informací
Váha 50 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Dětský a Mládežnický
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj
Počet dveří 3
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 1
Typ skříně 1-dveřní
Počet zásuvek 3
Zrcadlo Bez zrcadla
Kolekce YUKI
záruka 24 měsíců
Šířka 60 cm
Výška 185 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Policová skříň YUKI Y4