This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Šatní skřín YUKI Y1

Posledních %1
SKU
YUKI-Y1
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 120 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 60 cm
As low as 8 460,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 8 460,00 Kč
Popis

Skříň YUKI Y1 je moderní a funkční řešení ideální do mládežnického pokoje. Její třídveřová konstrukce nabízí prostorný interiér, který splňuje všechny potřeby na ukládání věcí. Ve skříni se nachází pět prostorných polic, ideálních na uložení složeného oblečení, knih a dalších potřebných předmětů. Dvojité dveře skrývají tyč na zavěšení oblečení, ideální na kabáty, bundy a šaty. Níže jsou umístěny dvě prostorné zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem, což zaručuje snadný přístup a pohodlné používání.

Skříň YUKI Y1 je dostupná ve třech moderních barevných variantách: Šedobéžová + Olejovaný Dub, Šedobéžová + Olejovaný Dub + Korálová a Šedobéžová + Olejovaný Dub + Eukalyptus. První kombinace je elegantní a univerzální volbou, která se skvěle hodí do každého interiéru. Druhá, dynamická možnost přináší do mládežnického pokoje energii a svěžest, zatímco třetí, moderní kombinace dodává interiéru lehkost a přirozený charakter.

Systém YUKI byl navržen s ohledem na děti a mládež, nabízející stylová a praktická nábytková řešení. Skříň YUKI Y1 se vyznačuje elegantním vzhledem a prostorným interiérem, který usnadňuje udržování pořádku. Díky promyšlenému uspořádání polic, tyčí a zásuvek je organizace prostoru snadná a efektivní. Vyberte si skříň YUKI Y1, abyste přinesli do mládežnického pokoje funkčnost a moderní styl!

Více informací
Váha 105 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Dětský a Mládežnický
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj
Počet dveří 5
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 3
Typ skříně 3-dveřní
Počet zásuvek 3
Zrcadlo Bez zrcadla
Kolekce YUKI
Počet věšáků 1
záruka 24 měsíců
Šířka 120 cm
Výška 185 cm
Hloubka 60 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Šatní skřín YUKI Y1