This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Šatní skříň Vario B

Posledních %1
SKU
VR175-DC
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 175 cm
Výška: 211 cm
Hloubka: 60 cm
As low as 10 200,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 10 200,00 Kč
Popis

Skříň na oblečení s posuvnými dveřmi WARIO je funkční a stylové řešení pro uskladnění, které se dokonale hodí jak do ložnice, tak i do dalších místností. Nabízí promyšlenou organizaci prostoru díky svým rozměrům: šířka 175 cm, výška 211 cm a hloubka 60 cm, což umožňuje efektivní využití dostupného místa.

Uvnitř skříně se na jedné straně nachází čtyři menší police, ideální pro uskladnění menších předmětů nebo doplňků, a na druhé straně nahoře jedna široká police. Pod ní je umístěna tyč na oblečení, poskytující prostor pro zavěšení oblečení, a na samém spodku další police, která může sloužit pro uskladnění bot nebo jiných větších předmětů.

Skříň WARIO se vyznačuje velkým zrcadlem na dveřích, což nejenže je praktickým řešením, ale také opticky zvětšuje prostor a dodává interiéru eleganci. Je to ideální volba pro ty, kteří si cení kombinace funkčnosti a moderního designu.

Vyrobena z vysoce kvalitní laminované desky, skříň zaručuje trvanlivost a snadnou údržbu. Hrany jsou chráněny ABS hranou, což zvyšuje odolnost proti poškození a opotřebení. Dveře skříně se plynule a tiše posouvají díky použití hliníkových vodících lišt a hliníkových bočních profilů, což zdůrazňuje její moderní charakter.

Dostupná v různých barvách: matná bílá, matná šedá, strukturální dub Sonoma, dub Catania a kaštanové wenge, skříň WARIO se snadno přizpůsobí různým dekorativním preferencím, přidávajíc interiéru styl a charakter. Je to vynikající volba pro každého, kdo hledá elegantní a praktické řešení pro svůj domov.

Více informací
Váha 145 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Moderní
Materiál rukojeti Kov
Nohy Plastický
Typ dveří Posuvné
Povrchová Úprava Struktura
Pokoj Ložnice
Počet dveří 6
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Typ skříně S posuvnými dveřmi
Zrcadlo Se zrcadlem
Počet věšáků 1
záruka 24 měsíců
Šířka 175 cm
Výška 211 cm
Hloubka 60 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Šatní skříň Vario B