This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Šatní skříň MOSSA MO1

Posledních %1
SKU
MOS1-B
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 97 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 56 cm
As low as 6 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 000,00 Kč
Popis

Šatní skříň Mossa MO1 je rafinovanou kombinací jednoduchosti a elegance, ideální pro ty, kteří si cení jak funkčnost, tak estetický vzhled svého interiéru. Charakteristické vroubkované přední strany nábytku přitahují pohled, přidávají hloubku a jedinečný styl každému zařízení. Minimalistický design skříně je zručně obohacen o vysoce kvalitní detaile dokončení, jako jsou ABS hrany, které nejen zvyšují estetiku, ale také zaručují odolnost a odpor proti každodennímu používání.

Dvoudveřová skříň nabízí promyšleně navržený interiér, který pojme jak dlouhé kabáty, tak další prvky šatstva. Uvnitř nahoře je praktická police, pod ní je umístěna tyč na zavěšení oblečení. Další police dole umožňuje efektivní využití prostoru pro ukládání doplňků nebo obuvi.

Mossa MO1 je dostupná v několika elegantních barevných variantách, z nichž každá upoutá pozornost jedinečnými kombinacemi. Model v bílé mat s černými akcenty úchytů a noh zavádí kontrastní modernost, černá mat s zlatými detaily vyzařuje luxus, zatímco verze v Kaschmir Mat se zlatými úchyty a nožkami poskytuje jemný, ale sofistikovaný efekt. Všechny varianty mají interiér v odstínu dub whiskey, který dodává interiéru skříně další hloubku a teplou, domácí atmosféru.

Tato skříň je víc než místo pro ukládání – je to výrazný dekorativní prvek, který zdůrazňuje styl a osobnost každé místnosti.

Více informací
Váha 70 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Klasický, Moderní, Glamour
Materiál rukojeti Plastová
Nohy Plastický, na nohách
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Obývací pokoj
Počet dveří 2
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Typ skříně 2-dveřní
Zrcadlo Bez zrcadla
Kolekce MOSSA
Počet věšáků 1
záruka 24 měsíců
Šířka 97 cm
Výška 194 cm
Hloubka 56 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Šatní skříň MOSSA MO1