This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Šatní skříň Grande S

Posledních %1
SKU
GRN277-S
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 277 cm
Výška: 244 cm
Hloubka: 62 cm
As low as 16 520,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 16 520,00 Kč
Popis

Posuvná skříň Hajfa představuje dokonalou symbiózu moderního designu a funkčnosti, ideálně vyhovující potřebám těch, kteří hledají elegantní a zároveň praktická řešení pro své interiéry. Je vybavena třemi posuvnými dveřmi a třemi zásuvkami, které hladce fungují díky použití pokročilých kuličkových vodítek, zajišťující snadný přístup k obsahu.

Dveře skříně fungují na spolehlivém posuvném mechanismu, založeném na hliníkových vodících s ložiskovými koly, což zaručuje jejich plynulé a tiché posouvání. Centrálně umístěné dveře jsou dokončeny velkým zrcadlem, co nejen zvyšuje funkčnost skříně, ale také dodává interiéru pocit prostornosti a elegance.

Interiér skříně byl navržen s důrazem na maximální organizaci prostoru, nabízející část s tyčí pro zavěšení oblečení a dvě sekce s policemi, co umožňuje efektivní správu šatstva. Dostupná v barvách jako bílý mat, černý mat, šedý mat, bílý mat s černými elementy skla Lacobel a strukturální dub Sonoma, skříň Hajfa se snadno vejde do různých dekoračních preferencí, přidávajíc interiéru charakter a teplo.

Skříň imponuje svými rozměry (výška 236 cm, šířka 255 cm, hloubka 61 cm), díky čemuž skvěle najde své místo v každém typu místnosti, od ložnice po obývací pokoj, šatnu nebo předsíň. Solidnost konstrukce je zajištěna korpusem o tloušťce 22 mm a frontami o tloušťce 16 mm, co slibuje dlouhodobou trvanlivost a stabilitu nábytku.

Skříň využívá moderní kování SEVROLL pro posuvný systém, co dodatečně zdůrazňuje její moderní charakter a zajišťuje spolehlivost fungování. Kuličkové vodítka H35 ve zásuvkách zaručují jejich plynulé a bezproblémové používání. Celý je chráněn okraji o tloušťce 0,8 mm a 0,5 mm, co dodatečně svědčí o vysoké kvalitě zpracování.

Posuvná skříň Hajfa není jen nesmírně praktickým prvkem domácího vybavení, ale také rafinovaným doplňkem, který díky své estetice a funkčnosti stává centrálním bodem každého interiéru, zajišťujíc pohodlné a bezproblémové používání na léta.

Více informací
Váha 250 kg
Materiał Sklo, Nábytková deska
Styl Moderní
Materiál rukojeti Kov
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Posuvné
Povrchová Úprava Mat
Pokoj Ložnice
Počet dveří 11
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 3
Typ skříně S posuvnými dveřmi
Zrcadlo Bez zrcadla
Počet věšáků 3
záruka 24 měsíců
Šířka 277 cm
Výška 244 cm
Hloubka 62 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Šatní skříň Grande S