This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Šatní skříň Dante DT17
Skladem
Posledních %1
SKU
DT17
Dodací lhůta
4-6 týdny
Width: 185 cm
Výška: 197 cm
Hloubka: 56.5 cm
As low as 22 860,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 22 860,00 Kč
| Váha | 152 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní, Glamour, Loft |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Kov, na nohách |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet dveří | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 7 |
| Typ skříně | 4-dveřní |
| Počet zásuvek | 3 |
| Zrcadlo | Se zrcadlem |
| Kolekce | DANTE |
| Počet věšáků | 2 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 185 x 207 x 56,5 cm |
| Šířka | 185 cm |
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 56 cm |
Napište svou recenzi
transport






















Validate your login