This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Rohová šatní skříň MAXIMUS M34
Skladem
Posledních %1
SKU
M34-BM
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 90 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 90 cm
6 800,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 800,00 Kč
Prezentowany tu model szafy narożnej pochodzi z kolekcji Maximus. Szafa może występować samodzielnie, ale również daje możliwość stworzenia jednolitego ciągu szaf. W ten sposób możesz stworzyć elegancką i praktyczną garderobę. Mebel występuje w kolorach: kasztan wenge, kasztan wenge + laredo, śliwa wallis, śliwa wallis + laredo.
| Váha | 91 kg |
|---|---|
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet dveří | 4 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | MAXIMUS MARIDEX |
| Počet věšáků | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 203 cm |
| Hloubka | 90 cm |
Napište svou recenzi
transport





































Validate your login