This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Regál YUKI Y6

Posledních %1
SKU
YUKI-Y6
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 80 cm
Výška: 150 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 920,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 920,00 Kč
Popis

Nízký regál YUKI Y6 je moderní a funkční řešení ideální do mládežnického pokoje. Jeho kompaktní konstrukce s jedněmi dveřmi, otevřenými policemi a zásuvkami nabízí všestrannost a praktičnost při ukládání. Za dveřmi se nachází police, ideální na uložení různých předmětů mimo dohled. Na druhé straně regálu jsou dvě otevřené police, které jsou skvělé na knihy, dekorace a doplňky. Ve spodní části regálu se nacházejí tři prostorné zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem, což zaručuje snadný přístup a pohodlné používání.

Regál YUKI Y6 je dostupný ve třech moderních barevných variantách: Šedobéžová + Olejovaný Dub, Šedobéžová + Olejovaný Dub + Korálová a Šedobéžová + Olejovaný Dub + Eukalyptus. První kombinace je elegantní a univerzální volbou, která se skvěle hodí do každého interiéru. Druhá, dynamická možnost přináší do mládežnického pokoje energii a svěžest, zatímco třetí, moderní kombinace dodává interiéru lehkost a přirozený charakter.

Systém YUKI byl navržen s ohledem na děti a mládež, nabízející stylová a praktická nábytková řešení. Nízký regál YUKI Y6 se vyznačuje elegantním vzhledem a prostorným interiérem, který usnadňuje udržování pořádku. Díky promyšlenému uspořádání polic, dveří a zásuvek je organizace prostoru snadná a efektivní. Vyberte si nízký regál YUKI Y6, abyste přinesli do mládežnického pokoje funkčnost a moderní styl!

Více informací
Váha 54 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Dětský a Mládežnický
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj
Počet dveří 5
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 1
Počet zásuvek 3
Kolekce YUKI
záruka 24 měsíců
Šířka 80 cm
Výška 150 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Regál YUKI Y6