This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Regál Niko NIKR70
Skladem
Posledních %1
SKU
NIKR70-D30F
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 50 cm
Výška: 181 cm
Hloubka: 29 cm
1 582,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 582,00 Kč
Regál NIKO NIKR70-D78 je univerzální kus nábytku, který se dokonale hodí do zařízení dětského pokoje, kanceláře nebo obývacího pokoje. Vyrobena v barvě napodobující dub ve stylu Artisan, dodává pokoji teplo a útulnost. Charakterizuje se čtyřmi otevřenými policemi, které jsou ideálním místem pro knihy, dokumenty nebo oblíbené dekorace. Absence dveří dodává regálu lehkost a otevřenost, umožňuje snadný přístup k uloženým předmětům. Šířka 50 cm znamená, že nábytek je úzký a nezabírá mnoho místa, zároveň nabízí hodně úložného prostoru. Je to ideální řešení pro ty, kteří oceňují funkčnost a moderní design.
| Váha | 20 kg |
|---|---|
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář, Obývací pokoj |
| Počet dveří | 4 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | NIKO |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 181 cm |
| Hloubka | 29 cm |
Napište svou recenzi
transport

















Validate your login