This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Regál MOSSA MO4

Posledních %1
SKU
MOS4-C
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 60 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 160,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 160,00 Kč
Popis

Regál Mossa NO4 je elegantní a funkční nábytek, který dokonale zapadne do různorodých interiérů – od mládežnických pokojů, přes obývací pokoje, jídelny, až po kanceláře. Regál nabízí šest přihrádek, což poskytuje prostorné místo pro ukládání knih, dokumentů nebo dekorací. Navíc, v dolní části se nacházejí dvě zásuvky na kuličkových kolejnicích s plným výsuvem, což zaručuje snadný a stabilní přístup k obsahu.

Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky, což zajišťuje jeho trvanlivost a odolnost vůči každodennímu používání. Zesílené hrany ABS chrání okraje před poškozením, čímž zvyšují odolnost regálu. Interiér každého segmentu je dokončen v dekoru dub whisky, co dodává interiéru teplo a eleganci.

Regál Mossa NO4 stojí na vysokých nohách, co nejen usnadňuje udržování čistoty pod nábytkem, ale také mu dodává lehkost a moderní styl. Je dostupný ve více barevných variantách: bílá mat s černými úchyty a nohami, černá mat se zlatými úchyty a nohami a Kašmír Mat se zlatými detaily. Každá z těchto možností dokonale harmonizuje s interiérem ve stylu dub whisky, vytvářející konzistentní a esteticky atraktivní vzhled, který kombinuje modernost s funkcionalitou.

Více informací
Váha 45 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Klasický, Moderní, Glamour
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický, na nohách
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj, Jídelna, Kancelář, Obývací pokoj
Počet dveří 6
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet zásuvek 2
Kolekce MOSSA
záruka 24 měsíců
Šířka 60 cm
Výška 194 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Regál MOSSA MO4