This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Nástavec na šatní skříň Econobox 2 ECBS832-M870
Skladem
Posledních %1
SKU
ECBN021-120
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 88.9 cm
Výška: 38.1 cm
Hloubka: 54.4 cm
1 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 320,00 Kč
| Váha | 18 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 2 |
| Typ skříně | 3-dveřní |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 119.4 x 190.5 x 54.4 cm |
| Šířka | 88 cm |
| Výška | 38 cm |
| Hloubka | 54 cm |
Napište svou recenzi
transport





Validate your login