This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Postel 160/200 cm s nočními stolky SIRIUS CROWN SRCL1161B-C87
Postele SIRIUS CROWN SRCL1161 jsou k dispozici ve dvou barevných variantách, což umožňuje jejich snadné přizpůsobení stylu vaší ložnice. Bílá verze s lesklým povrchem přináší moderní svěžest a eleganci, zatímco varianta v dekoru klepaného dubu s černou dubovou čelní plochou dodává prostoru přírodní teplo a rafinovaný vzhled.
Oba modely nabízejí pohodlnou spací plochu o rozměru 160 × 200 cm a jsou vybaveny čalouněným čelem z černé eko kůže, které zdůrazňuje moderní design postele.
Součástí setu jsou dva noční stolky se zásuvkami a podsvícenými rámečky a také čalouněná lavice s policemi, která zvyšuje praktičnost celé sestavy.
Nezapomeňte, že je nutné dokoupit matraci a rošt, abyste si mohli vychutnat plný komfort při spaní.
| Váha | 114 kg |
|---|---|
| Barva | Bilá |
| Materiał | Nábytková deska, Eko kůže |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Plastický, na podstavci |
| Osvětlení | Ano |
| Typ dveří | Posuvné |
| Povrchová Úprava | Lesk, Mat |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | SIRIUS CROWN |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ne, jako další možnost |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| spací plocha | 160x200 |
| rozměry | 231.1 x 215.9 x 63.9 cm |
| Šířka | 266 cm |
| Výška | 119 cm |
| Hloubka | 234 cm |
transport





Validate your login