This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Postel 160/200 cm s nočními stolky RICIANNO RCQL2164B
Skladem
Posledních %1
SKU
RCQL2164B
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 265.1 cm
Výška: 119.9 cm
Hloubka: 209 cm
As low as 19 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 19 320,00 Kč
| Váha | 140 kg |
|---|---|
| Materiał | Potahové látky, Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Osvětlení | Ano |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | RICIANO |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ano |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| spací plocha | 160x200 |
| rozměry | 265.1 x 119.9 x 209 cm |
| Šířka | 265 cm |
| Výška | 119 cm |
| Hloubka | 209 cm |
Napište svou recenzi
transport











Validate your login