This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Postel 160/200 cm s nočními stolky RICCIANO RCQL1164B
Skladem
Posledních %1
SKU
RCQL1164B
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 266.5 cm
Výška: 119.7 cm
Hloubka: 209.9 cm
As low as 13 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 13 320,00 Kč
| Váha | 94 kg |
|---|---|
| Materiał | Potahové látky, Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | RICIANO |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ne, jako další možnost |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| spací plocha | 160x200 |
| rozměry | 266,5 x 119.7 x 209.9 cm |
| Šířka | 266 cm |
| Výška | 119 cm |
| Hloubka | 209 cm |
Napište svou recenzi
transport












Validate your login