This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda YUKI Y9

Posledních %1
SKU
YUKI-Y9
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 120 cm
Výška: 93 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 460,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 460,00 Kč
Popis

Komoda YUKI Y9 o šířce 120 cm je moderní a funkční řešení ideální do mládežnického pokoje. Její promyšlená konstrukce nabízí spoustu místa k uložení různých předmětů a kombinuje praktičnost s elegantním vzhledem.

Na jedné straně komody se nacházejí tři prostorné zásuvky, které poskytují dostatek místa na spodní prádlo, doplňky a další potřebné věci. Nad zásuvkami je otevřený prostor, ideální na knihy, dekorace, elektroniku nebo jiné doplňky. Na druhé straně komody jsou dveře, za kterými se skrývají dvě police, nabízející další úložný prostor na oblečení a další předměty.

Komoda YUKI Y9 je dostupná ve třech moderních barevných variantách: Šedobéžová + Olejovaný Dub, Šedobéžová + Olejovaný Dub + Korálová a Šedobéžová + Olejovaný Dub + Eukalyptus. První kombinace je elegantní a univerzální volbou, která se skvěle hodí do každého interiéru. Druhá, dynamická možnost přináší do mládežnického pokoje energii a svěžest, zatímco třetí, moderní kombinace dodává interiéru lehkost a přirozený charakter.

Systém YUKI byl navržen s ohledem na děti a mládež a nabízí stylová a praktická nábytková řešení. Komoda YUKI Y9 se vyznačuje elegantním vzhledem a prostorným interiérem, který usnadňuje udržování pořádku. Díky promyšlenému uspořádání zásuvek, polic a otevřeného prostoru je organizace snadná a efektivní. Vyberte si komodu YUKI Y9, abyste přinesli do mládežnického pokoje funkčnost a moderní styl!

Více informací
Váha 50 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Dětský a Mládežnický
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj
Počet dveří 4
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 1
Počet zásuvek 3
Kolekce YUKI
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 120 cm
Výška 93 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda YUKI Y9