This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda YUKI Y7

Posledních %1
SKU
YUKI-Y7
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 80 cm
Výška: 114 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 060,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 060,00 Kč
Popis

Vysoká komoda YUKI Y7 je moderní a funkční řešení ideální do mládežnického pokoje. Její konstrukce kombinuje eleganci a praktičnost, nabízející mnoho úložného prostoru. Komoda má tři prostorné zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem, což zaručuje snadný přístup a pohodlné používání.

Za jedněmi dveřmi se nacházejí police, ideální na ukládání oblečení, knih a dalších potřebných předmětů. Navíc je komoda YUKI Y7 vybavena dvěma otevřenými prostory předělenými policí, které jsou skvělé na vystavení dekorací, knih nebo jiných doplňků.

Komoda YUKI Y7 je dostupná ve třech moderních barevných variantách: Šedobéžová + Olejovaný Dub, Šedobéžová + Olejovaný Dub + Korálová a Šedobéžová + Olejovaný Dub + Eukalyptus. První kombinace je elegantní a univerzální volbou, která se skvěle hodí do každého interiéru. Druhá, dynamická možnost přináší do mládežnického pokoje energii a svěžest, zatímco třetí, moderní kombinace dodává interiéru lehkost a přirozený charakter.

Systém YUKI byl navržen s ohledem na děti a mládež, nabízející stylová a praktická nábytková řešení. Vysoká komoda YUKI Y7 se vyznačuje elegantním vzhledem a prostorným interiérem, který usnadňuje udržování pořádku. Díky promyšlenému uspořádání polic, zásuvek a otevřených prostorů je organizace prostoru snadná a efektivní. Vyberte si vysokou komodu YUKI Y7, abyste přinesli do mládežnického pokoje funkčnost a moderní styl!

Více informací
Váha 43 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Dětský a Mládežnický
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj
Počet dveří 4
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 1
Počet zásuvek 3
Kolekce YUKI
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 80 cm
Výška 114 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda YUKI Y7