This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda YUKI Y10

Posledních %1
SKU
YUKI-10
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 90 cm
Výška: 93 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 3 900,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 900,00 Kč
Popis

Komoda YUKI Y10 o šířce 90 cm je moderní a funkční řešení ideální do mládežnického pokoje. Její kompaktní konstrukce nabízí spoustu místa k uložení různých předmětů a kombinuje praktičnost s elegantním vzhledem.

Komoda má tři prostorné zásuvky, které poskytují dostatek místa na spodní prádlo, doplňky a další potřebné věci. Nad zásuvkami je otevřený prostor s policí, ideální na knihy, dekorace, elektroniku nebo jiné doplňky. Navíc je komoda vybavena dveřmi, za kterými je skrytá police, nabízející další úložný prostor na oblečení a další předměty.

Komoda YUKI Y10 je dostupná ve třech moderních barevných variantách: Šedobéžová + Olejovaný Dub, Šedobéžová + Olejovaný Dub + Korálová a Šedobéžová + Olejovaný Dub + Eukalyptus. První kombinace je elegantní a univerzální volbou, která se skvěle hodí do každého interiéru. Druhá, dynamická možnost přináší do mládežnického pokoje energii a svěžest, zatímco třetí, moderní kombinace dodává interiéru lehkost a přirozený charakter.

Systém YUKI byl navržen s ohledem na děti a mládež a nabízí stylová a praktická nábytková řešení. Komoda YUKI Y10 se vyznačuje elegantním vzhledem a prostorným interiérem, který usnadňuje udržování pořádku. Díky promyšlenému uspořádání zásuvek, polic a otevřeného prostoru je organizace snadná a efektivní. Vyberte si komodu YUKI Y10, abyste přinesli do mládežnického pokoje funkčnost a moderní styl!

Více informací
Váha 44 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Dětský a Mládežnický
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický
Typ dveří Pantové
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj
Počet dveří 4
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 1
Počet zásuvek 3
Kolekce YUKI
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 90 cm
Výška 93 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda YUKI Y10