This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda SENSO C

Posledních %1
SKU
SNS-C-BE
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 187 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 8 030,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 8 030,00 Kč
Popis

Komoda SENSO-C šířky 187 cm je jedinečnou kombinací estetiky a funkčnosti, určenou pro ty, kteří hledají prostorné a stylové řešení pro ukládání věcí. Navržena s ohledem na moderní interiéry, nabízí impozantní prostor, umožňující efektivní organizaci každodenních předmětů.

Tento nábytek má dvířka, za kterými se nachází po jedné polici, co umožňuje uspořádané ukládání větších předmětů. Navíc, tři zásuvky na kuličkových výsuvech s plným vysunutím zajišťují snadný přístup k obsahu, nabízejí pohodlné místo pro uložení menších doplňků. Přesnost provedení kuličkových výsuvů zaručuje tiché a hladké používání, což zvyšuje komfort užívání.

Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, komoda je dostupná v elegantních provedeních, jako je matná černá nebo jemný béžový, což umožňuje snadné začlenění do různých interiérů, od moderních po klasické. Čela z frézované MDF desky nejen že dodávají nábytku charakter, ale také svědčí o pečlivosti detailů a vysoké kvalitě zpracování.

SENSO-C, se svým elegantním designem a promyšlenou konstrukcí, je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci estetického vzhledu s funkčními aspekty ukládání. Je to nábytek, který nejen usnadňuje organizaci prostoru, ale stává se také výrazným dekoračním prvkem každého prostoru.

Více informací
Váha 63 kg
Materiał Nábytková deska, MDF
Styl Moderní, Skandinávský, Industrial, Loft
Materiál rukojeti Žádný, systém PUSH TO OPEN
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Kov, na nohách
Povrchová Úprava Mat
Pokoj Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Počet dveří 4
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Počet zásuvek 3
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 187 cm
Výška 82 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda SENSO C