This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda RICCIANO RCQK211CF
Skladem
Posledních %1
SKU
RCQK211CF
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 99.8 cm
Výška: 79.9 cm
Hloubka: 41.5 cm
As low as 3 720,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 720,00 Kč
| Váha | 33 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | na podstavci |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | RICIANO |
| Typ komody | Se zásuvkami |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 99,8 x 79,9 x 41,5 cm |
| Šířka | 99 cm |
| Výška | 79 cm |
| Hloubka | 41 cm |
Napište svou recenzi
transport










Validate your login