This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda Onda 4D2SZ

Posledních %1
SKU
ONDKM4D2SZ
Dodací lhůta
3-5 týdny
Width: 200 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 45 cm
As low as 11 120,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 11 120,00 Kč
Popis

Komoda ONDA je elegantní nábytek o šířce 200 cm, který spojuje modernost a eleganci. Korpus komody, vyrobený z matné černé laminované desky o tloušťce 16 mm, zaručuje pevnost a trvanlivost. To, co vyzdvihuje tento nábytek, jsou přední části o tloušťce 18 mm z MDF desky, pokryté fólií PVC v matně černé barvě, zdobené jemným frézováním, které komodě dodávají unikátní charakter.

Komoda nemá tradiční úchytky, a její přední části jsou navrženy tak, aby elegantně přesahovaly nad desku. Tím bylo dosaženo minimalistického a moderního vzhledu. Nohy z černé oceli, o výšce 200 mm a průměru 20 mm, jsou pevné a nepodléhají regulaci, což dodává komodě stabilitu a styl. Horní věnec, vyrobený z laminované desky v artisan stylu o tloušťce 16 mm, dokonale ladí s celkovým designem.

Význačným prvkem této komody jsou čtyři dveře, za kterými se nachází praktický prostor pro ukládání věcí. Dvě z nich skrývají šuplíky, což zajišťuje další organizaci prostoru. Záda vyrobená z černé HDF desky o tloušťce 3 mm a závěsy s tichým dovíráním zvyšují komfort používání nábytku.

Komoda ONDA je ideálním spojením funkčnosti, moderního designu a eleganci, které dokonale odpovídá potřebám současných interiérů.

Více informací
Váha 75 kg
Dekor Zelený/Dub Artisan
Materiał Nábytková deska, MDF
Styl Moderní
Materiál rukojeti bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku)
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Kov, na nohách
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Počet dveří 3
Dodací lhůta 3-5 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet zásuvek 2
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 200 cm
Výška 85 cm
Hloubka 45 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda Onda 4D2SZ