This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda NIKO NIKK34
Skladem
Posledních %1
SKU
NIKK34-D78
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 90 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 29 cm
2 260,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 935,00 Kč
Komoda NIKO NIKK34-D78 z kolekce NIKO je ideálním doplňkem pro každý moderně zařízený byt. Tento nábytek má šuplík a dvě police skryté za frontami, což umožňuje ukládání všech nezbytných předmětů. Vrchol komody je skvělým místem pro vystavení fotografií, květin nebo rodinných suvenýrů. Celkovou aranžaci interiéru můžete doplnit o další prvky z kolekce NIKO. Komoda je vyrobena v dekoru Dub Artisan, což jí dodává eleganci. Nábytek o rozměrech: šířka 89,6 cm, výška 81,7 cm a hloubka 29,1 cm, nabízí různé možnosti skladování. Kvalitní nábytková deska zaručuje dlouhou životnost a pohodlné použití.
| Váha | 24 kg |
|---|---|
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň |
| Počet dveří | 2 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | NIKO |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 29 cm |
Napište svou recenzi
transport

















Validate your login