This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda MOSSA MO7 s krbem

Posledních %1
SKU
MOS7KM-CSH
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 177 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 11 130,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 11 130,00 Kč
Popis

Komoda Mossa MO7 s vestavěným elektrickým krbem je inovativní kombinace funkčnosti nábytku a moderních topných technologií, ideální pro každý obývací pokoj nebo jídelnu. Kromě praktického úložného prostoru, který zahrnuje dva skříně s policemi, nabízí tento model pokročilý elektrický krb umístěný uprostřed.

Elektrický krb v komodě Mossa MO7 je vybaven systémem 220-240V / 50 Hz a nabízí jmenovitý výkon 1400W-1600W. Díky topné funkci, kterou lze regulovat v rozmezí 16-28 ℃, komoda poskytuje nejen estetický, ale i funkční zdroj tepla. Navíc krb umožňuje změnu barev plamenů na červenou, modrou a fialovou/růžovou, což lze snadno ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače, aby se vytvořila správná atmosféra podle příležitosti nebo preference.

Pod krbem se nachází šuplík, který nabízí další úložný prostor a udržuje pořádek a organizaci v místnosti. Vysoké nohy komody nejen usnadňují čištění pod nábytkem, ale také dodávají celé konstrukci eleganci.

Charakteristickým prvkem komody je snížená deska ve stylu whiskey dubu, která dodává nábytku zvláštní charakter a eleganci. Komoda Mossa MO7 s elektrickým krbem je dostupná ve třech elegantních barevných variantách: matná bílá s černými úchyty a nohami, matná černá se zlatými úchyty a nohami a Kašmír mat s zlatými detaily. Každá z těchto možností krásně kontrastuje s interiérem ve stylu whiskey dubu, což činí tento nábytek nejen praktickým, ale také atraktivním dekoračním prvkem v každém moderním interiéru.

Více informací
Váha 75 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Klasický, Moderní, Glamour
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický, na nohách
Osvětlení Ano
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Počet dveří 2
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Počet zásuvek 1
Kolekce MOSSA
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 177 cm
Výška 84 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda MOSSA MO7 s krbem