This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda MOSSA MO7

Posledních %1
SKU
MOS7-C
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 177 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 5 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 320,00 Kč
Popis

Komoda Mossa MO7 je velká a elegantní komoda, ideální do obývacího pokoje nebo jídelny, která kombinuje eleganci a jednoduchost s moderními úložnými řešeními. Nábytek má dvě boční skříně, za každými dveřmi se nachází jedna police, co umožňuje efektivní využití prostoru pro ukládání různých domácích předmětů. Střední část komody je vybavena dvěma velkými otevřenými policemi, které se skvěle hodí k vystavení dekorací, knih nebo médií, zatímco pod nimi je umístěn funkční šuplík na kuličkových vedeních, který zajišťuje snadný přístup a plynulé používání.

Charakteristickým rysem komody Mossa MO7 jsou ryhované čela, které dodávají nábytku hloubku a sofistikovaný styl, čímž se stává jedinečným prvkem interiéru. Vysoké nohy nejen usnadňují čištění pod komodou, ale také dodávají celé konstrukci eleganci. Snížená deska ve stylu dub whisky krásně kontrastuje s hlavní barvou komody a dodává jí zvláštní charakter.

Komoda je dostupná ve třech barevných variantách, které jsou kombinovány s odpovídajícími detaily: matná bílá s černými úchyty a nohami, matná černá se zlatými úchyty a nohami a Kašmír Mat také se zlatými úchyty a nohami. Každá z těchto variant nádherně ladí s interiérem ve stylu dub whisky a zdůrazňuje eleganci a vysokou kvalitu komody Mossa MO7.

Toto je ideální řešení pro ty, kteří hledají nábytek, který kombinuje funkčnost s neobvyklým designem a představuje rafinovaný dekorační prvek v každém moderním interiéru.

Více informací
Váha 56 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Klasický, Moderní, Glamour
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický, na nohách
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Počet dveří 4
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Počet zásuvek 1
Kolekce MOSSA
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 177 cm
Výška 84 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda MOSSA MO7