This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda MOSSA MO6

Posledních %1
SKU
MOS6-C
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 137 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 5 130,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 130,00 Kč
Popis

Komoda Mossa MO6 je elegantní a univerzální nábytek, ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Vyznačuje se subtilním, moderním vzhledem s vroubkovanými fronty, které dodávají hloubku a texturu jejímu vzhledu. Komoda má dvě dveře, za kterými se nachází po jedné polici, což poskytuje funkční prostor pro ukládání různorodých předmětů. Ve střední části jsou umístěny tři prostorné šuplíky na kuličkových kolejnicích, což zajišťuje hladké a tiché otevírání.

Zajímavým prvkem designu je snížená deska ve stylu dub whisky, která krásně kontrastuje s hlavní barvou komody, dodávající eleganci a unikátní styl. Interiér komody je také dokončen ve stylu dub whisky, co zajišťuje soudržnost a teplo interiéru.

Komoda Mossa MO6 je dostupná v několika barevných variantách, které lze přizpůsobit různým interiérům. Varianty zahrnují matnou bílou s černými úchyty a nohami, co dodává moderní charakter, matnou černou se zlatými úchyty a nohami, co přináší prvek luxusu, a Kašmír Mat se zlatými detaily, co dodává nábytku jemnou eleganci. Každá z těchto možností dokonale doplňuje interiér ve stylu dub whisky, vytvářející mimořádně atraktivní prvek vybavení, který kombinuje funkčnost s estetickým rafinováním.

Více informací
Váha 50 kg
Barva Bilá
Materiał Nábytková deska
Styl Klasický, Moderní, Glamour
Materiál rukojeti Plastová
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Plastický, na nohách
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Dětský pokoj, Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Počet dveří 2
Dodací lhůta 2-4 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Počet zásuvek 3
Kolekce MOSSA
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 137 cm
Výška 84 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda MOSSA MO6