This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda JUNGLE 152
Skladem
Posledních %1
SKU
JNGL152B
Dodací lhůta
2-4 týdny
Width: 152 cm
Výška: 74 cm
Hloubka: 42 cm
7 590,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 590,00 Kč
Představujeme vám moderní komodu JUNGLE 152 od výrobce CAMA. Tato komoda byla vyrobena z vysokokvalitních materiálů, jako jsou nábytkové desky a MDF, což zaručuje trvanlivost a pevnost. Komoda má tři dveře a tři police, což umožňuje uložení různých předmětů. Chybí rukojeti, ale místo toho je systém PUSH TO OPEN, který dodává komodě minimalistický vzhled. Nohy jsou vyrobeny z kovu, což komodě dodává eleganci a stabilitu. Komoda JUNGLE 152 se hodí do různých místností, jako jsou jídelna, obývací pokoj nebo ložnice, a její moderní styl a strukturované provedení ji činí ideálním doplňkem každého interiéru. Rozměry komody jsou: šířka 152 cm, výška 74 cm, hloubka 42 cm. Vítejte k nákupu!
| GTIN | 5905370068054 |
|---|---|
| Váha | 44 kg |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Pokoj | Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet dveří | 3 |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | JUNGLE |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 152 cm |
| Výška | 74 cm |
| Hloubka | 42 cm |
Napište svou recenzi
transport






Please complete your information below to login.