This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda INDYGO K2D3S

Posledních %1
SKU
IND-K2D3S
Dodací lhůta
4-7 týdny
Width: 138 cm
Výška: 81 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 5 050,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 050,00 Kč
Popis

Model K2D3S je elegantní komoda z kolekce Indygo, která kombinuje rafinovaný design s funkčností a trvanlivostí materiálů. Její unikátní charakter zdůrazňují fronty skříněk, navržené tak, aby vytvářely trojrozměrný efekt, což ve spojení s praktickými zásuvkami nabízí ideální místo pro ukládání malých kusů oděvů, dokumentů nebo jiných drobných předmětů. Zvláště stojí za zmínku kovové, kuličkové vodící lišty s funkcí plného vysunutí, díky čemuž je přístup k obsahu zásuvek mimořádně snadný a pohodlný.

Komoda je vybavena dvěma prostornými skříňkami, které nabízejí další prostor pro organizaci předmětů, a její široká deska je ideálním místem pro dekorace. Doplněním konstrukce jsou vysoké nožičky, umožňující snadné udržování pořádku pod nábytkem, což je zvláště užitečné při používání čisticích robotů. Eleganci dodávají kovové úchyty v matně zlatém provedení, které nejsou jen praktické, ale také představují stylový dekorativní prvek.

Vyroba komody z laminované desky, odolné vůči poškození, zaručuje její dlouhodobé používání a snadnost v udržování čistoty. Korpus nábytku se prezentuje v odstínech teplého Dubu Wotan, zatímco fronty jsou k dispozici ve dvou barevných variantách: béžové nebo zelené, což umožňuje jejich začlenění do mnoha interiérových aranžmá, zdůrazňující jejich přirozený půvab a eleganci.

Více informací
Váha 45 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Moderní, Industrial, Loft
Materiál rukojeti Kov
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy na nohách
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Počet dveří 2
Dodací lhůta 4-7 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 2
Počet zásuvek 3
Kolekce LARS, INDYGO
Typ komody Se zásuvkami a dveřmi
záruka 24 měsíců
Šířka 138 cm
Výška 81 cm
Hloubka 40 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda INDYGO K2D3S