This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Komoda INDYGO 6S

Posledních %1
SKU
IND-K6S
Dodací lhůta
4-7 týdny
Width: 170.5 cm
Výška: 81 cm
Hloubka: 46.5 cm
As low as 6 300,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 300,00 Kč
Popis

Model K6S z kolekce Indygo je komoda, která jistě uspokojí potřeby osob, které si cení pořádku a elegance ve svém okolí. Vybavena šesti prostornými zásuvkami s mechanismem plného vysunutí, zajišťuje snadný a pohodlný přístup ke všem uchovávaným v ní předmětům. Tyto zásuvky jsou ideální pro ukládání menších doplňků, elektronického zařízení nebo dokumentů, poskytující uspořádaný a snadno přístupný prostor.

Velká povrchová plocha desky komody nabízí spoustu místa pro dekorativní aranže, umožňující vytváření osobních výstav nebo expozic, které dodají charakter každému interiéru. Navíc, vysoké nohy nejen dodávají nábytku lehkost a moderní design, ale také usnadňují přístup čisticím robotům, což je praktické řešení pro udržení čistoty pod nábytkem.

Eleganci modelu K6S zdůrazňují kovové úchyty v matně zlaté barvě, navržené s ohledem na ergonomii a pohodlí užívání. Jejich vzhled dokonale ladí s přirozenou barevností korpusu vyrobeného v teplých tónech Dubu Wotan, což ve spojení s možností výběru front v barvě béžové nebo zelené, vytváří výjimečně estetický a univerzálně se hodící do různorodých interiérů prvek vybavení. Celkově vytváří nábytek, který je nejen funkční a praktický, ale také představuje krásný dekorativní akcent, odpovídající potřebám osob hledajících jak pořádek, tak přirozenou eleganci ve svém domácím prostředí.

Více informací
Váha 60 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Moderní, Industrial, Loft
Materiál rukojeti Kov
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy na nohách
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj
Dodací lhůta 4-7 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet zásuvek 6
Kolekce INDYGO
Typ komody Se zásuvkami
záruka 24 měsíců
Šířka 170 cm
Výška 81 cm
Hloubka 46 cm
0
Rating:
0% of 100
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Komoda INDYGO 6S