This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda Ikoli IKLK241
Skladem
Posledních %1
SKU
IKLK241
Dodací lhůta
4-7 týdny
Width: 159.3 cm
Výška: 81.7 cm
Hloubka: 31.4 cm
As low as 3 990,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 990,00 Kč
| Váha | 41 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Plastický |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň |
| Počet dveří | 2 |
| Dodací lhůta | 4-7 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 3 |
| Počet zásuvek | 4 |
| Kolekce | IKOLI |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 159.3 x 81.7 x 31.4 cm |
| Šířka | 159 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 31 cm |
Napište svou recenzi
transport







Validate your login