This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda Dante DT11
Skladem
Posledních %1
SKU
DT11
Dodací lhůta
4-6 týdny
Width: 93 cm
Výška: 122 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 6 520,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 520,00 Kč
| Váha | 42 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní, Glamour, Loft |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Nohy | Kov, na nohách |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet dveří | 2 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 2 |
| Kolekce | DANTE |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 93 x 122 x 40 cm |
| Šířka | 93 cm |
| Výška | 122 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport






















Validate your login