This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda Ademo 2
Skladem
Posledních %1
SKU
ADE02CSH
Dodací lhůta
2-3 týdny
Width: 150 cm
Výška: 92 cm
Hloubka: 41 cm
5 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 660,00 Kč
| Váha | 51 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní, Skandinávský |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet dveří | 3 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 3 |
| Kolekce | ADEMO |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 150 x 92 x 41 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Výška | 92 cm |
| Hloubka | 41 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login