This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Závěsná skříňka Frida W1
Skladem
SKU
FR-W1-SHW
Dodací lhůta
Width: 179 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 30 cm
2 427,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 427,00 Kč
Zavěšená Skříň Frida W1 je ideálním řešením pro lidi, kteří si cení moderního stylu a funkčnosti. Vyrobená renomovanou firmou GAŁA, je vyrobena z kvalitní dřevotřískové desky, což zaručuje trvanlivost a pevnost. Skříň má 2 dveře a plastovou rukojeť, co usnadňuje její používání. Dekor v barvě Shirin Walnut/Černá a strukturované dokončení dodávají eleganci a styl. Zavěšená Skříň Frida W1 se skvěle hodí do jídelny nebo obývacího pokoje a její rozměry (šířka 179 cm, výška 30 cm, hloubka 30 cm) umožňují uložení různých předmětů. Vyberte si Skříň Frida W1 a užijte si krásný a funkční nábytek ve svém domě!
| GTIN | 5905370031027 |
|---|---|
| Váha | 22 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FRIDA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 179 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hloubka | 30 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login