This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Vitrína Frida W1D
Skladem
SKU
FR-W1D-SHW
Dodací lhůta
Width: 48 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 40 cm
4 087,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 087,00 Kč
Vitrína Frida W1D je ideálním řešením pro osoby, které si cení moderního stylu a funkčnosti. Vyrobená renomovanou firmou GAŁA, použití vysoké kvality materiálů zaručuje trvanlivost a solidnost nábytku. Vitrína má jedny dveře a tři police, což umožňuje uložení různých předmětů. Kuličkové vodící lišty zajišťují plynulé a tiché otevírání a zavírání zásuvek. Držadlo vyrobené z umělé hmoty je pohodlné při používání. Vitrína nemá osvětlení, ale jako volitelnou možnost lze dokoupit vhodné osvětlení. Dekor v barvě Shirin Walnut/Černá a povrchová úprava dodávají nábytku elegantní vzhled. Vitrína Frida W1D se skvěle hodí do jídelny nebo obývacího pokoje. Její rozměry jsou: šířka 48 cm, výška 185 cm, hloubka 40 cm.
| GTIN | 5905370030969 |
|---|---|
| Váha | 40 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet dveří | 3 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FRIDA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login