This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Komoda Frida K3S
Skladem
SKU
FR-K3S-SHW
Dodací lhůta
Width: 91 cm
Výška: 95 cm
Hloubka: 40 cm
4 267,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 267,00 Kč
Komoda Frida K3S je ideálním řešením pro osoby, které si cení moderního stylu a funkčnosti. Vyrobená renomovanou firmou GAŁA, vyniká vysokou kvalitou zpracování a pečlivostí každého detailu. Komoda má tři kuličkové zásuvky, které zajišťují snadné a pohodlné uložení různých předmětů. Držadla vyrobená z umělé hmoty a nožky z toho samého materiálu dodávají nábytku lehkost a eleganci. Dekor v barvě Shirin Walnut/Černá a povrchová úprava dodávají komodě jedinečný charakter. Nábytek vyrobený z nábytkové desky se ideálně hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Komoda Frida K3S je spojením funkčnosti a estetiky, které se jistě zalíbí mnoha zákazníkům.
| GTIN | 5905370030884 |
|---|---|
| Váha | 32 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Ložnice, Obývací pokoj |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | FRIDA |
| Typ komody | Se zásuvkami |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 95 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login