This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Policová skříň Frida S1D
Skladem
SKU
FR-S1D-SHW
Dodací lhůta
Width: 48 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 41 cm
4 087,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 087,00 Kč
Skříň Frida S1D je ideálním řešením pro lidi, kteří si cení moderního stylu a funkčnosti. Vyrobená renomovanou firmou GAŁA, vyniká vysokou kvalitou zpracování a pečlivostí každého detailu. Držák z umělé hmoty zajišťuje pohodlné otevírání dveří a nožky také z umělé hmoty zaručují stabilitu a trvanlivost nábytku. Skříň má jedny dveře a čtyři police, což umožňuje uložení různých předmětů. Dekor v barvě Shirin Walnut/Černá dodává nábytku elegantní a moderní vzhled, který se určitě hodí do každého interiéru. Skříň Frida S1D nemá zrcadlo, což ji činí ideálním nábytkem do obývacího pokoje. Vyrobená z nábytkové desky, Skříň je pevná a trvanlivá. Její rozměry jsou: šířka 48 cm, výška 185 cm a hloubka 41 cm. Díky tomu, že je to jednodveřová Skříň, zabírá málo místa a zároveň nabízí mnoho místa k uložení. Dokončení v textuře dodává nábytku charakter a dělá ho velmi stylovým. Skříň Frida S1D je ideální volbou pro lidi, kteří si cení funkčnosti, moderního stylu a vysoké kvality zpracování. Určitě bude skvělým doplňkem každého obývacího pokoje.
| GTIN | 5905370030846 |
|---|---|
| Váha | 40 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet dveří | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | FRIDA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hloubka | 41 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login