This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Šatní skříň Frida S2D1S
Skladem
SKU
FR-S2D1S-SHW
Dodací lhůta
Width: 91 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 50 cm
6 047,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 047,00 Kč
Skříň Frida S2D1S je ideálním řešením pro osoby, které si cení moderního stylu a funkčnosti. Je vyrobena z kvalitní dřevotřískové desky, má odklápěcí dveře a kuličkové vodící lišty šuplíků, což zajišťuje snadné a pohodlné používání. Skříň má 2 dveře a 1 polici, stejně jako 1 šuplík, což umožňuje uložení různých věcí na jednom místě. Navíc má Skříň 1 tyč na zavěšení oblečení a plastovou rukojeť, což usnadňuje otevírání dveří. Skříň Frida S2D1S má také stylové provedení v podobě dekoru Shirin Walnut/Black a struktury, což jí dodává nezaměnitelný charakter. Skříň je ideální do obývacího pokoje a její rozměry jsou: šířka 91 cm, výška 185 cm a hloubka 50 cm.
| GTIN | 5905370030808 |
|---|---|
| Váha | 60 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet dveří | 1 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | FRIDA |
| Počet věšáků | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hloubka | 50 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login