This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Televizní stolek Marmo 2D1S1K
Skladem
SKU
CMMR2D1S1K-B
Dodací lhůta
Width: 195 cm
Výška: 48 cm
Hloubka: 40 cm
4 060,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 060,00 Kč
Televizní stolek Marmo 2D1S1K je ideálním řešením pro lidi, kteří si cení moderního stylu a funkčnosti. Vyrobená renomovanou firmou CAMA, vyniká vysokou kvalitou zpracování a pečlivostí o detaily. Skříň má 2 dveře a 1 šuplík, co umožňuje uložení různých druhů audiovizuálního vybavení a dalších příslušenství. Šuplíky jsou vybaveny kuličkovými vodítky, co zajišťuje plynulé a tiché otevírání a zavírání. Materiál, ze kterého je Skříň vyrobena, je kvalitní nábytková deska a dekor v bílé barvě s mramorovým vzorem dodává eleganci a styl. Skříň rtv Marmo 2D1S1K nemá rukojeti a otevírání a zavírání se provádí pomocí systému PUSH TO OPEN. Nohy jsou vyrobeny z umělé hmoty, což zajišťuje stabilitu a trvanlivost nábytku. Skříň rtv Marmo 2D1S1K je ideálním řešením do obývacího pokoje a její rozměry (šířka 195 cm, výška 48 cm, hloubka 40 cm) umožňují přizpůsobení každému prostoru. Matové provedení dodává skříni eleganci a moderní styl.
| GTIN | 5905370030549 |
|---|---|
| Váha | 38 kg |
| Dekor | Bílá/Bílý mramor |
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 195 cm |
| Výška | 48 cm |
| Hloubka | 40 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login