This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Noční stolek Lorento L12
Skladem
SKU
L12-BDN
Dodací lhůta
Width: 45 cm
Výška: 51 cm
Hloubka: 35 cm
1 190,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 190,00 Kč
Noční stolek Lorento L12 je ideálním řešením pro každou ložnici. Vyrábí ho renomovaná firma DOLMAR, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a funkčností. Držák vyrobený z umělé hmoty zajišťuje pohodlné otevírání a zavírání zásuvky, která je vedená na kuličkových výklopných lištách. Stolek má jednu polici a jednu zásuvku, což umožňuje uchovávání nejnutnějších věcí na dosah ruky. Je k dispozici ve dvou barevných variantách: bílá diamantová a dub Nash, takže ji lze přizpůsobit každému vzhledu ložnice. Noční stolek Lorento L12 je vyroben z nábytkové desky a nožky jsou z umělé hmoty. Sklápěcí dveře a dětský a mládežnický styl dělají ze stolku ideální volbu pro děti a mládež. Matové a strukturální dokončení dodává stolečku eleganci a moderní vzhled. Rozměry stolku jsou: šířka 45 cm, výška 51 cm a hloubka 35 cm.
| GTIN | 5905370022872 |
|---|---|
| Váha | 11 kg |
| Dekor | Bílý briliant/Dub nash |
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet dveří | 1 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | LORENTO |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 51 cm |
| Hloubka | 35 cm |
Napište svou recenzi
transport



Validate your login