This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Psací stůl NET106 MT931
Skladem
Posledních %1
SKU
MT931
Dodací lhůta
Width: 126 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 55 cm
As low as 3 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 320,00 Kč
Stylový psací stůl NET106 MT931
Stylový psací stůl NET106 MT931 v moderním stylu je ideální volbou pro domácí kancelář nebo studentský pokoj. Jeho univerzální design v bílém dekoru osvěží každý interiér a dodá mu eleganci, zatímco varianta v dekoru dub pískový s bílým čelem přinese teplo a přirozený vzhled. Stůl je vybaven čtyřmi prostornými zásuvkami, uzamykatelnou skříňkou a další policí pod pracovní deskou, což zajišťuje dostatek úložného prostoru. Masivní úchyty v barvě hliníku zdůrazňují moderní a stylový charakter nábytku, zatímco přídavná police pod deskou zvyšuje funkčnost stolu a nabízí další prostor pro každodenní potřeby.
| Váha | 40 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář |
| Počet dveří | 2 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 1 |
| Počet zásuvek | 4 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 126 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 55 cm |
transport



Validate your login