This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Psací stůl TOKIO TOKB211
Skladem
Posledních %1
SKU
TOKB211
Dodací lhůta
Width: 110 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 53 cm
As low as 2 520,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 520,00 Kč
Pevný a elegantní psací stůl TOKIO TOKB211
Psací stůl TOKIO TOKB211 je ideálním základem pro zařízení domácí kanceláře nebo studentského pokoje. Je vyroben v dekoru Černý dub nebo Ušlechtilý dub s čelní stranou z černého dubu, což nábytku dodává mimořádnou třídu. Stůl je vybaven praktickou a hlubokou zásuvkou a skříňkou, což umožňuje efektivní uspořádání pracovního prostoru. Rozměry stolu jsou 110 x 76,3 x 52,7 cm. Jednoduchý design s minimalistickými černými úchyty, skříňkou s poličkou a zásuvkou zvyšují jeho funkčnost a pohodlí při používání.
| Váha | 32 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář |
| Počet dveří | 1 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 1 |
| Počet zásuvek | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 53 cm |
transport



Please complete your information below to login.